Jaunumi

Ekoloģisks produkts probiotiskā mizu mulča

Jaunums!  Ekoloģisks produkts probiotiskā mizu mulča. Telpaugiem, terašu, patio, balkona puķu kastēm, iekarināmiem groziem, podiem, akmensdārziem. Produkts ir ekosertificēts [links] un piemērots lietošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar ES regulu 834/2007.

"Basteon" ® - augstākās kvalitātes, ķīmiski neapstrādāta mizu mulča. Sastāvs bagātināts ar augstvērtīgu augsnes baktēriju izlasi labvēlīgu augu augšanas apstākļu nodrošināšanai: Paenibacillus polymyxa, Bacillus subtilis, Bacillus laterosporus, Bacillus licheniformus, Bacillus megaterium, Bacilluspumilus.
Probiotiķi vai labdabīgās baktērijas ir noderīgi augsnes mikroorganismi. To galvenais mērķis - pasargāt augus no neveselīgo ārējo faktoru iedarbības, stiprināt un uzturēt augu imunitāti, kā ari cīnīties pret patogēniem mikroorganismiem.
Lietojama balkona kastēm un konteineriem, terases augiem un podu kultūrām, kā ari atklātā lauka kultūrām.

Dabīgs produkts
Ierobežo mitruma iztvaikošanu
Veido augsnes dekoratīvu segumu
Palielina bioloģisko aktivitāti augu sakņu zonā
Uzlabo gaisa un mitruma režīmu puķpodos un konteineros
Pārvērš barības elementus augiem viegli pieejamās formās

Trauka virsmu ap augiem nosegt 2-3 cm biezā slānī līdzīgi kā ar jebkuru mulčējamo materiālu. īpaši ieteicams pievienot substrātam attiecībā 1:4, gatavojot augsni augu pārstādīšanai. Lai sasniegtu labākus rezultātus, augu mēslošanai ieteicams izmantot šķidros un granulētos organiskos vai organominerālos mēslošanas līdzekļus, kas satur mikroorganismiem nepieciešamās barības vielas.
Vienkārši salīdziniet rezultātus!

PRODUKTA DEKLARĀCIJA
Mizu mulča: Reakcija augsnē - neitrāla                                        
Sastāvs: Smalcinātas, sijātas skujkoku mizas
Baktēriju izlase: Paenibacillus polymyxa, Bacillus subtilis, Bacillus laterosporus, Bacillus licheniformus, Bacillus megaterium, Bacillus pumilus Daudzums:
Tilpums pēc uzirdināšanas: 18 L un 50L
Produkts ir  eko sertificēts un piemērots lietošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar ES regulu 834/2007.

Mulcas galerijas

  Mulčas ražotne   Stādu audzētava   Mulčas pielietojums    PAR MUMS || JAUNUMI || MULČA || STĀDI || KONTAKTI