Par mums

Z/S Basteji ir ģimenes kapitāla uzņēmums, kas nodarbojas ar dekoratīvo koku un  krūmu stādu audzēšanu un priežu mizas mulčas ražošanu. Mēs savu darbību uzsākām tālajā 1993. gadā, bet 1997. gadā  sākām ražot priežu mizu mulču.  Mūs var dēvēt par celmlaužiem mulčas ražošanā, jo esam pirmais specializētais pamatražotājs  Austrumeiropā, līdz pat 2004.gadam arī vienīgais mizu  mulču ražošanas uzņēmums.

 2003.gadā veicām vērienīgus rūpnīcas rekonstrukcijas un modernizācijas darbus. Mūsu ražotne ir modernizēta saskaņā ar ES normām un kvalitātes vadības standartiem. Pieredze, prasmīgs un entuziasma pilns personāls, augstākās kvalitatīves izejmateriāli, inovatīvo produktu līnijas ir mūsu darba stūrakmeņi. To neviens nav spējis Eiropā atdarināt.

 Pēc ražošanas apjomiem augstas pievienotās vērtības mulču produktiem esam vadošais ražotājs Baltijas  un Krievijas tirgū, viens no lielākajiem Austrumeiropā.. Gada laikā klientiem piegādājam līdz pusmiljonam iepakojumu augstākās kvalitātes priedes mizas mulču. Saražotās produkcijas daudzums ir pastāvīgi pieaugošs, tiek apgūtas ar vien jaunas teritorijas un uzņēmuma nākotnes vīzija ir skaidra – dot iespēju cilvēkiem visā Eiropā iegādāties pašas augstākās kvalitātes priežu mizas mulču par pieejamu cenu.

z/s „Basteji” ražotā mizu mulča ne tikai lieliski izskatās un dod apstādījumiem neatkārtojamu izskatu, bet tai ir arī daudz citu īpašību:
Priežu mizu mulča veicina labvēlīgas augsnes veidošanos – tā pasargā augsni no izžūšanas, aukstā laikā neļauj tai sasalt, karstā laikā neļaujtai pārlieku uzkarst. Augu saknēm nav jāpārcieš gaisa temperatūras svārstības.
Mulčas apakšējai kārtai trūdot, augsne tiek bagātināta ar vērtīgām barības vielām, tā uzlabo augsnes pH līmeni. Mizu mulča aizkavē augsnes eroziju.    
Pareizi uzklāta, tā neļauj nezālēm izaugt caur mulčas kārtu un vairoties. Mizu mulča ir viens no efektīvākajiem un ekoloģiskākajiem veidiem, kā cīnīties ar nevēlamajām nezālēm.
Mulča  pasargā augusaknes no mehāniskajiem bojājumiem, ko var izraisīt dažādu iekārtu un instrumentu izmantošana, piemēram, zāles pļāvējs.