Vēsture

  Z/S Basteji ir ģimenes kapitāla uzņēmums, kas nodarbojas ar dekoratīvo koku un  krūmu stādu audzēšanu un priežu mizas mulčas ražošanu. Mēs savu darbību uzsākām tālajā 1993. gadā, bet 1997. gadā  sākām ražot priežu mizu mulču.  Mūs var dēvēt par celmlaužiem mulčas ražošanā, jo esam pirmais specializētais pamatražotājs  Austrumeiropā, līdz pat 2004.gadam arī vienīgais mizu  mulču ražošanas uzņēmums.

  2003.gadā veicām vērienīgus rūpnīcas rekonstrukcijas un modernizācijas darbus. Mūsu ražotne ir modernizēta saskaņā ar ES normām un kvalitātes vadības standartiem. Pieredze, prasmīgs un entuziasma pilns personāls, augstākās kvalitatīves izejmateriāli, inovatīvo produktu līnijas ir mūsu darba stūrakmeņi.
To neviens nav spējis Eiropā atdarināt.

  Pēc ražošanas apjomiem augstas pievienotās vērtības mulču produktiem esam vadošais ražotājs Baltijas  un Krievijas tirgū, viens no lielākajiem Austrumeiropā.. Saražotās produkcijas daudzums un piedāvāto preču klāsts ir pastāvīgi pieaugošs, tiek apgūtas ar vien jaunas teritorijas un uzņēmuma nākotnes vīzija ir skaidra – dot iespēju cilvēkiem visā Eiropā iegādāties pašas augstākās kvalitātes priežu mizas mulču par pieejamu cenu.
 
Mulčas ražotne